Oferty pracy

Firma Klingenburg International, wiodący producent urządzeń do odzysku energii, poszukuje kandydatów na następujące stanowiska pracy:

Inżynier produktu- konstruktor

Zadania:

  • rozwój i udoskonalanie istniejących wyrobów
  • wprowadzanie nowych produktów i technologii
  • silne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów technicznych w oparciu o konstrukcję wyrobów
  • ocena rozwiązań technicznych wyrobu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera produktu
  • znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła będzie dodatkowym atutem
  • znajomość oprogramowania CAD (preferowany Solidworks)
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolności analityczne
  • kreatywność
  • wysoka motywacja, konsekwencja i zaangażowanie w pracę

Zapewniamy:

  • telefon komórkowy, laptop
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w stabilnej, nowocześnie zarządzanej, rozwijającej się firmie

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
kadry@klingenburg.pl

Klingenburg International Sp. z o.o.
Ul. Metalowców 5
58-100 Świdnica